![Світ у захваті: українка підкорила національним костюмом на «Міс Всесвіту-2023»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/7f/hr7vdb-qompwqkuq32rgygmpnkbzl5nhqjl27f7.jpeg)
Українка Ангеліна Усанова вже перебуває в Сальвадорі.
Світ у захваті: українка підкорила національним костюмом на «Міс Всесвіту-2023»
Вона постала з ангелом в руках
Українка Ангеліна Усанова вже перебуває в Сальвадорі, де цього року відбудеться масштабний конкурс краси «Міс Всесвіт».
Про це розповідає УНІАН.
Дівчина вже показала національний костюм, в якому буде справляти враження на членів журі.
Блакитна тканина костюма - символ мирного, тихого неба без ракет. Білий і молочний кольори - символи миру. Синій і жовтий - кольори прапора України. Золоті елементи на костюмі - це броня, що символізує силу кожної української матері, що захищає своїх дітей. Тіло маленького янголятка - символ безцінного життя кожної дитини.
При виготовленні костюма було використано 30-35 метрів шифонових і органзових тканин. Поверх тканини надрукований принт у вигляді хмар і блакитного неба. Деякі елементи костюма розроблялися і публікувалися на 3D принтері. На оздоблення костюма пішло близько 45 000 каменів.
При виготовленні костюма було використано 30-35 метрів шифонових і органзових тканин. Поверх тканини надрукований принт у вигляді хмар і блакитного неба. Деякі елементи костюма розроблялися і публікувалися на 3D принтері. На оздоблення костюма пішло близько 45 000 каменів.
«Ми присвячуємо наш костюм всім матерям України, які оберігають своїх дітей, виховують їх без чоловіка, який в той час захищає країну, матерям, які втратили своїх дітей - дорослих або малюків, на війні», - йдеться на сторінці «Міс Україна Всесвіт» в Instagram.
9 листопада, відбулася вечірка-відкриття. Організатори конкурсу мабуть вирішили подружити учасницю з України та учасницю з Росії. Дівчат посадили за одним столом поруч.
Усанова не пішла, проте за її виразом обличчя було зрозуміло, що вона не рада такій «сусідці».
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/d/2c/hitbs2-0x0-640x959-byy5vg6ow75jvnmkygzizdsw5vvgc2cd.jpeg)
Читайте також: «Рівнянка запросила колег на день народження здати кров».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)