Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Юні волонтери з міста на Волині «міняють» смаколики на квадракоптери

Зібрані кошти пілуть на ремонт та придбання авто, купівлю дрона та хімічних грілок.

Фото Газета Полісся

Юні волонтери з міста на Волині «міняють» смаколики на квадракоптери

Майже 34 тисячі гривень — сума, яку у Камені-Каширському вдалося зібрати волонтерам з благодійного продажу солодощів на потреби ЗСУ

Недільний ярмарок для юних волонтерів Каменя-Каширського видався напрочуд результативним. Після кількамісячної перерви доброчинці знову на вістрі допомоги: об’єднані бажанням наблизити Перемогу вони підготували чергову порцію смачної продукції, пише газета «Полісся».

Доброчинці не можуть зволікати, адже нашим місцевим захисникам треба максимально швидко закрити оголошені збори на першочергові військові потреби. Тож праця небайдужих за лічені хвилини увінчалася успіхом. Волонтери завзято пропонували «смаколики», а своєю чергою покупці із великим бажанням посприяли втіленню благородної ініціативи.

Відтак спільними зусиллями змогли зібрати кошти, які розподілили на чотири благодійних збори для військовослужбовців. Зокрема на ремонт та придбання авто, купівлю дрона та хімічних грілок.

До речі, недільний ярмарок знову буде традиційним. Тож продукти для випічки чи готову випічку можна приносити безпосередньо до його організаторів.

Леся МІНІБАЄВА.

Контактні телефони:  +380954028557 – Валентина;  +380954028541 – Олена.

Telegram Channel