Курси НБУ $ 38.42 € 41.72
Міністра охорони здоров’я попросили профінансувати побудову нового реабілітаційно-лікувального корпусу для дітей біля Луцька вартістю 200 мільйонів гривень (Фото)

Фото: Волинська ОВА.

Міністра охорони здоров’я попросили профінансувати побудову нового реабілітаційно-лікувального корпусу для дітей біля Луцька вартістю 200 мільйонів гривень (Фото)

Вчора Віктор Ляшко побував з візитом на Волині

Поблизу Луцька функціонує центр комплексної дитячої реабілітації «Фенікс» комунального підприємства «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства».

 

 Щороку близько двох тисяч дітей з різних куточків України отримують тут реабілітаційну допомогу.

15 листопада медзаклад відвідав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, інформує Волинська ОВА.

 

 За словами директорки об’єднання Ірини Горавської, в центрі надають увесь спектр медичних послуг дітям з ураженнями нервової системи та ортопедичними захворюваннями.

Поруч із тим, нещодавно тут запрацював новий напрям - реабілітація для дітей, які зазнали різних видів жорстокого поводження і потерпіли від злочинів.

Потужність закладу – близько 70 чоловік, а з початку повномасштабного вторгнення потреба відчутно зросла. Для прикладу, черга на реабілітацію вже розписана по березень.

«Більше пацієнтів ми не можемо взяти, адже не дозволяє площа. Кількість не лише місць, а й приміщень, де надається реабілітація, яка теж розрахована в середньому на 60 дітей одночасно.

Тому сьогодні хочемо попросити міністра профінансувати проєкт – побудова нового реабілітаційно-лікувального корпусу з басейном, спеціальними реабілітаційними приміщеннями. Окрім того, в новому корпусі ми хочемо зробити центр дитячого психічного здоров’я», – зауважила Ірина Горавська.

До слова, орієнтовна вартість проєкту – 200 млн грн.

Потому міністр поспілкувався з батьками маленьких пацієнтів, а також оглянув, як відбувається реабілітація дітей.

Усі відзначають чудові результати по завершенню лікування у центрі «Фенікс» та просять збільшити кількість реабілітаційних циклів, які оплачує НСЗУ на рік для одного пацієнта.

Віктор Ляшко пообіцяв розглянути всі питання, з якими звернулися до нього волиняни.

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також: Медзаклади Волині розвиватимуть чотири напрямки реабілітаційної допомоги.

Telegram Channel