![У місті на Волині показали оновлену шкільну їдальню за 1,9 мільйона (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/b/54/idnr2q-0x0-1279x853-ccbr45mrg52x2p2524nxptnygacap54b.jpg)
Ліцей №1 отримав нове обладнання, загальною вартістю близько 800 тисяч гривень.
У місті на Волині показали оновлену шкільну їдальню за 1,9 мільйона (Фото)
Починаючи з минулого тижня, учні ліцею №1 отримують гаряче харчування в оновленій після капітального ремонту їдальні
Сьогодні разом із директоркою навчального закладу Людмилою Самусєвою оглянув відремонтований об’єкт, на який з бюджету громади було виділено 1,9 мільйона гривень.
Про це повідомляє Ігор Пальонка - голова Володимир-Волинської територіальної громади.
Упродовж кількох місяців працівники підрядної організації замінили в їдальні проводку для нового освітлення, виконали ремонт стін, стелі, здійснили підведення каналізації, а також монтаж вентиляції. У межах проєкту капітального ремонту харчоблока також були встановлені рукомийники та закуплені нові меблі.
Завдяки участі нашої громади у проєкті USAID «ГОВЕРЛА» ліцей №1 отримав нове обладнання, загальною вартістю близько 800 тисяч гривень.
«Упевнений, що діти повинні не просто прийти в їдальню, аби похарчуватися, а й отримати задоволення від того, що вони приймають їжу. А в таких умовах шкільні страви точно смакуватимуть значно ліпше», — зауважив очільник.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/f/7r/5d6cow-0x0-1280x853-fiu5uiv6nhtwxxtvssuarnjs3hh4o7rf.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/o/d2/ealqxt-0x0-1280x853-nc3ziqwvkkdrcecee5ng2q7ah7tfdd2o.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/mm/4slnb6-0x0-1280x853-3tf25pplfoewjmpftq2wl6hvfd3txmmj.jpg)
Читайте також: На фасаді волинського ліцею встановили меморіальні дошки на честь двох Героїв.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)