![На Волині - ускладнення погодних умов: не виїздіть власним транспортом](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/t/vs/l6o3hu-uvkbjr6cbmkq2gibc2tjeuqqshg7yvst.jpg)
Стан доріг на Волині наразі задовільний, рух не заблоковано.
На Волині - ускладнення погодних умов: не виїздіть власним транспортом
Патрульна поліція просить відмовитися від поїздок власним транспортом
«Також паркуйте свої транспортні засоби так, аби вони не заважали снігоприбиральній техніці, - закликають патрульні. - Стан доріг на Волині наразі задовільний, рух не заблоковано. Усі служби перебувають у повній готовності. Снігоочисна техніка працює на дорогах.
Ми ж перебуваємо на території обслуговування: це місто Луцьк, Ковель, а також автодороги Н-22 Устилуг — Луцьк — Рівне (+ стаціонарний пост «Цумань»), М-07 Київ — Ковель — Ягодин (+ стаціонарні пости «Маневичі» й «Вишнів») та М-19 Доманове — Ковель — Чернівці — Тереблече.
Якщо потребуєте допомоги, телефонуйте на лінію 102 або зверніться до екіпажу патрульних!»,- йдеться у повідомленні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)