Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Сьогодні «Шахтар» за якихось 120 хвилин заробив 2,8 мільйона євро (Відео)

Молодці! Гра забудеться, а результат – залишиться. Фото із сайту champion.com.ua.

Фото із сайту champion.com.ua.

Донеччани вдруге поспіль перемогли бельгійський «Антверпен» і наздогнали за очками португальський «Порту»

Тому в ці хвилини ми маємо вболівати, щоб іспанська «Барселона» здолала португальців.

Ліга чемпіонів 2023/2024. Група Н. 5-й тур. «Шахтар» (Україна) – «Антверпен» (Бельгія) – 1:0 (Матвієнко, 12 хв.). Стадіон «Фолькспаркштадіон» (Гамбург, Німеччина).

Відео голу Миколи Матвієнка (Відео «MEGOGO»):

«Шахтар»: Різник, Гочолеішвілі, Бондар, Матвієнко, Азаров, Степаненко, Криськів (Келсі, 89), Судаков, Зубков, Невертон (Бондаренко, 70), Сікан (Ракіцький, 90+6).

Сьогодні, 28 листопада, у матчі 5-го туру Ліги чемпіонів з футболу український «Шахтар» переміг бельгійський «Антверпен».

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь донецького клубу. Єдиний гол забив Микола Матвієнко, який замкнув передачу зі штрафного Олександра Зубкова.

Цією перемогою «Шахтар» гарантував собі вихід до плей-оф єврокубка. У матчі останнього туру з «Порту» вирішиться питання: в якому турнірі зіграють донеччани весною – у Лізі чемпіонів чи Лізі Європи?

Було б класно, якби сьогодні «Барселона» взула б «Порту» або навіть зіграла б унічию Тоді нам потрібна була б просто перемога, інакше – треба здобувати у гостях вікторію у 2 голи, адже португальцям ми поступились у першому матчі – 1:3.

5 0 0 5 3:15 - 12 0.

До речі, кожна перемога у матчі групового етапу принесе клубу 2,8 млн, нічия – 0,93 млн. Тобто, сьогодні «Шахтар» за якихось 120 хвилин заробив 2,8 мільйона євро.