![За гроші зі шкільного ярмарку волиняни купили авто для наших захисників](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/z/vl/ibmkk6-0x106-1280x853-g5mkubjgf7s7f6t2cz6sppv2tt356vlz.jpg)
Разом – до Перемоги!
За гроші зі шкільного ярмарку волиняни купили авто для наших захисників
Таким чином педагогічний та учнівський колективи Любешівського ліцею долучилися до підтримки ЗСУ
На нещодавніх благодійний ярмарках, котрі відбувалися в цьому навчальному закладі за ініціативи лідерів учнівського самоврядування, зібрали 151 тисячу гривень.
Тож частину цих коштів і спрямували на придбання автомобіля для наших захисників.
Про це інформує газета «Нове життя».
Як розповіла заступниця директора ліцею з виховної роботи Лариса Домальчук, сьогодні цю машину заповнили різними смаколиками, листами, виробами на патріотичну тематику та всім необхідним.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/7v/qabrj7-0x0-960x1280-b7rw2gndmodhq544svgwgbeoapcwf7vt.jpg)
До цього долучилися здобувачі освіти, вчителі, батьки, технічний персонал та жителі селища, зокрема Тарас Михалик. Тож авто уже вирушило до наших воїнів.
Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.
Читайте також: Бійцям волинської 100-ї бригади передали ще 50 дронів.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)