Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
У волинському місті проходить престижний турнір (Фото)

Турнір – дводенний.

Фото: Facebook.

У волинському місті проходить престижний турнір (Фото)

У Камінь-Каширському - чемпіонат України з важкої атлетики

Масштабна подія стартувала 2 грудня в місті Камені-Каширському – чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків і дівчат до 17 років. 

Про це повідомляє відділ інформаційної діяльності, забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та контролю Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Змагання проходять серед спортсменів ДЮСШ «Колос». Їх присвятили ЗСУ та пам'яті Андрія Хвесика – першого майстра спорту на Волині. За переможні медалі борються учасники практично з усіх куточків нашої держави.

Начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук спільно з міським головою Віктором Пасем і заступником голови районної ради Сергієм Дмитруком привітали важкоатлетів із початком турніру.

«Наша мала батьківщина завжди радо зустрічає гостей, а нині має велику честь приймати чемпіонат такого значення. Камінь-Каширщина славиться та пишається своїми чемпіонами-важкоатлетами. Шановні учасники, представники тренерсько-викладацького складу, сьогодні ви створюєте справжнє свято спорту. Дякуємо Збройним силам за те, що маємо змогу організувати заходи з особливою атмосферою. Тож кожному з вас бажаю успіхів і великого спортивного майбутнього під мирним небом. Слава Україні! Героям слава!», – мовила Ольга Ващук.

Турнір – дводенний. Тож за результатами сьогоднішніх змагань, нагородили переможців.

Доєднатися до онлайн-трансляції можна за посиланням: https://www.youtube.com/live/lrUOX68Djl4?si=WaOal3bHR0aYrRUd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Читайте також: «У Ковелі запрацює ковзанка».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

Telegram Channel