Скільки одиниць спецтехніки працює на автошляхах Волині (Відео)
Снігопади на Волині тривають, тож розчищати дороги не припиняють та посипають їх протиожеледними матеріалами
Упродовж вчорашнього дня на волинських автошляхах державного значення – міжнародних (М), національних (Н), регіональних (Р) і територіальних (Т) проїзд забезпечували більше 70 одиниць снігоприбиральної та іншої спецтехніки підрядних підприємств. Уночі та на ранок 4 грудня продовжувало працювати 44 одиниці.
Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Волинській області.
Проїзд забезпечено, однак роботи з ліквідації насідків негоди тривають, спецтехніка да дорожні бригади і сьогодні безупинно працюватимуть на автошляхах.
За прогнозами синоптиків сьогодні, 4 грудня, місцями сніжитиме, температура повітря по області становитиме вдень 1-6° морозу. На автодорогах можливе утворення ожеледиці та переметів, оскільки очікується південно-західний вітер швидкістю 5-10 м/с, що може з полів здувати сніг на проїзну частину.
Водіїв закликаємо бути максимально уважними та обережними на автошляхах.
Читайте також: Пішов з дому і не повернувся: на Волині розшукують зниклого чоловіка.