Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Мешканців Володимира попередили про небезпеку

Фото ілюстративне / фейсбук.

Мешканців Володимира попередили про небезпеку

Зимова негода та перепад температур призвели до утворення бурульок на дахах і карнизах будинків, що нині створює значну небезпеку

Аби попередити падіння бурульок та травмування людей комунальні служби міста із залученням місцевого управління ДСНС розпочнуть їх збивати у найбільш критичних місцях.

У зв’язку із цим, нагадуємо, що згідно з Правилами благоустрою та санітарного стану Володимир-Волинської міської територіальної громади, всі суб’єкти господарювання повинні самостійно прибирати свою територію від снігу та льоду, це ж саме стосується і фізичних осіб-підприємців (власників кафе, магазинів тощо).

Про це інформує Володимирська міська рада.

Також власники, балансоутримувачі та управителі зобов’язані збивати бурульки з дахів або щонайменше огороджувати небезпечні ділянки.

Принагідно просимо володимирчан бути обережними та дотримуватися простих заходів безпеки:

– якщо є огороджувальна сигнальна стрічка – не ігнорувати її й не підіймати, а обходити небезпечне місце,

– не паркувати автомобілі на вузьких тротуарах біля будинків, що не дозволять одразу розпочати роботи зі скидання снігу з дахів і сповільнять усунення небезпеки.

Звертаємось до мешканців, які виявлять небезпечні бурульки на дахах комерційних будівель або нерозчищену прилеглу територію, звертатись у Володимирську міську раду за номером телефону 0800 333262.

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також:

Telegram Channel