Курси НБУ $ 38.35 € 41.56
Військовий із Волині після поранення зробив пропозицію коханій (Фото)

Вона сказала «Так!»

Фото Рожищенської міськради.

Військовий із Волині після поранення зробив пропозицію коханій (Фото)

Війна не може зупинити життя, не може заборонити кохати, відчувати щирі та радісні емоції

Це відчув на собі військовий Роман Шкода, котрий боронить Україну від російського ворога, а нещодавно, скориставшись перебуванням на реабілітації після поранення, зробив найважливіший крок у своєму житті – освідчився коханій.

Про це йдеться на сайті Рожищенської міськради.

Рожищанин Роман Шкода – контрактник Збройних сил України. Понад рік хлопець разом з побратимами з 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого – на передовій.

Куп'янський напрямок – один з найгарячіших, тож можна лише уявити, що відчувають хлопці, коли смерть чатує на тебе щохвилини. Напевно, саме любов та підтримка найрідніших і додає їм сили боротися.

Зі своєю коханою Юною (родом із Переспи) хлопець познайомився ще до повномасштабної війни. Тож їхнє кохання випробуване тривалою розлукою, постійними переживаннями та радістю коротких зустрічей.

Перебуваючи на лікуванні та реабілітації після поранення у Харкові, Роман вирішив: війна не може заборонити йому бути щасливим. От і влаштував своїй коханій, яка приїхала на зустріч, романтичне освідчення з золотою каблучкою та пропозицією стати його дружиною. І почув таке жадане «Так!».

 

 

 

Тож порадіймо за нашого земляка і побажаймо закоханій парі сімейного щастя та довголіття у мирній Україні.

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також:

Telegram Channel