Курси НБУ $ 38.62 € 41.72
Воїн зник безвісти під Бахмутом і... став переможцем (Відео)

У 2015 році Олександра Гошилика відзначили орденом «За мужність» III ступеня.

Фото із сайту suspilne.media.

Воїн зник безвісти під Бахмутом і... став переможцем (Відео)

Він пройшов Іловайський котел і пропав на полі бою 7 жовтня 2022 року

Поезія зниклого безвісти воїна з Івано-Франківщини Олександра Гошилика здобула перемогу на 15 міжнародному конкурсі «Україна єднає світ», який проходив онлайн.

Про це Суспільному розповіла директорка та організаторка конкурсу Лариса Ощаповська.

Поезію Олександра Гошилика номінували в категорії автор-виконавець у розмовному жанрі 25+.

Тут змагалися 12 учасників. Оцінювали поезію Ада Роговцева разом з акторкою театру та кіно, волонтеркою Вікторією Білан-Ращук, артменеджеркою Лесею Островською.

«Журі оцінювали відео, в якому Олександр сам про себе розказує, хто він, як вступив у Київський університет, як вийшов з Іловайського котла, як одружився. І там він читає вірш: «Мамо, я не хочу помирати». Друге відео, це на його вірші зняли кліп. А третє – де його вірш читає тато та дві сестри. Оці три відео оцінювали», – розповідає Лариса Ощаповська.

У цьогорічному конкурсі, окрім представників з України, були – з Фінляндії, Іспанії, США, Великої Британії, Болгарії, Румунії. Всього на онлайн-конкурс у різних номінаціях подали 150 заявок. З них члени журі оцінювали 420 відеоробіт.

Що відомо про Олександра Гошилика

Олександр Гошилик народився 10 вересня 1995 року у Долині на Франківщині.

Олександр брав участь у Революції гідності. Згодом два роки служив у зоні АТО, у батальйоні «Донбас». Він – один з тих бійців, які змогли вийти з Іловайського котла. Опісля військовий видав збірку поезій «Міст через вічність».

У 2015 році Олександра Гошилика відзначили орденом «За мужність» III ступеня.

Під час повномасштабного вторгнення воїн з перших днів пішов на фронт. 27-річний боєць зник безвісти 7 жовтня 2022 року в боях за Бахмут.

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також:

Telegram Channel