Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
У громаді на Волині запрацювала Благодійна майстерня Святого Миколая

Благодійна Майстерня Святого Миколая працюватиме до 19 грудня.

Фото: facebook.com.

У громаді на Волині запрацювала Благодійна майстерня Святого Миколая

Вже у перший тиждень роботи Майстерню Святого Миколая, яку облаштували в укритті Липинського будинку культури, відвідало понад 100 дітлахів з сіл Підгайцівської громади та шкіл міста Луцька

Святково-казкову атмосферу другий рік поспіль облаштовує КЗ «Центр культури, туризму молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради .

Про це повідомляє Підгайцівська територіальна громада.

Працівники клубних закладів з усіх сіл громади на кілька годин упродовж двох тижнів перетворюються на казкових героїв та дарують маленьким відвідувачам відчуття Різдвяного дива.

Розважальну програму з активними іграми та танцями, бульбашковим та паперовим шоу поєднали з майстер-класами, під час яких діти можуть виготовляти святкові композиції з натуральних матеріалів, іграшкових гномиків та інші прикраси на ялинку.

Роботу майстерні контролює сам Святий Миколай, а потім ще й за гарні вірші та пісні обдаровує гостей майстерні солодощами.

Цьогоріч тут вже встигли побувати діти полеглих Героїв та військовослужбовців, зниклих безвісти, які під особливою опікою відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради.

Діти були захоплені новорічною пригодою зі пані Зимою, дивачкою Wednesday, бешкетниками Еріком і Деріком, які ніяк не могли пригадати чарівні слова із книги новорічних чарів і замість Святого Миколая начаклували веселу Бабусю Ягу.

Цьогоріч вирішили, що усі кошти, які вдасться зібрати під час новорічних розваг для дітей, витратять на допомогу військовим.

Минулого року працівники Центру культури організовували благодійні концерти в усіх селах громади й змогли зібрати трохи більш як 100 000 гривень, за які придбали на автівку для військових.

Чи не щотижня надходять сумні звістки з фронту, тож новорічний настрій створюємо переважно для дітей, адже дотримання щорічних традицій створює відчуття стабільності, що допомагає зберегти їхнє ментальне здоров’я.

Благодійна Майстерня Святого Миколая працюватиме до 19 грудня і з радістю прийме маленьких відвідувачів з навколишніх громад.

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також:

Telegram Channel