![У Ковельській громаді для дітей Героїв організували емоційний відпочинок в екопарку «Аміла» (Фото)](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/7/34/thpvnh-nnijcwjum5strivognafdg6rbz6n5347.jpg)
Діти були в захваті від поїздки.
У Ковельській громаді для дітей Героїв організували емоційний відпочинок в екопарку «Аміла» (Фото)
Незабутню подорож в екопарк «Аміла» для дітей наших Героїв організував центр соціальних служб
У ці зимові дні там також працює садиба Михайла Морозка. Її господарі для своїх відвідувачів проводять цікаві забави, квести, чаювання. Але найбільше дітворі сподобалось годувати тварин. Потрібно було в цей час бачити усміхнені очі хлопців і дівчат, інформують у Ковельській громаді.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/r/at/hse72h-0x-1-1920x1280-h3exsluhpbhpkqlgmjteb6oh52qtgatr.jpg)
«Дякуємо кожному, хто допоміг здійснити поїздку: міському голові Ігорю Чайці, перевізнику Олександру Ткачуку та господарям прекрасного волинського екопарку «Аміла». Спасибі діткам, що не злякалися зими і погодились разом з нами стати героями засніженої казкової історії. Всіх любимо і віримо, що бажання Морозко обов’язково здійснить», – написала на своїй сторінці у Фейсбук директор центру соціальних служб Інна Третяк.
А у відповідь їй теж посипались щирі слова вдячності від мам маленьких мандрівників.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/b/xi/gltqba-0x-1-1920x1280-e4sjow3yga7uajuxeohr7ukxlsh6oxib.jpg)
– Дякуємо за поїздку, в дитини стільки емоцій, що не переслухати — Юлія Михалевич.
– Щиро вам дякую за чудові емоції для наших дітей. Вони в захваті. Фото супер — Таня Богдан.
– Спасибі усім, хто причетний до організації. У дітей стільки позитивних вражень — Оксана Поліщук.
– Дякуємо за вашу працю — Юлія Бойчук.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/j/cf/jdcgb5-0x-1-1920x1280-lysprmtthqctcehpeifzslsxauxfkcfj.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)