Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Байден не потішив Зеленського: Україна стане членом НАТО, коли виграє війну з росією

Сподіваємось, хоча б дадуть зброю...

Фото із сайту president.gov.ua.

Байден не потішив Зеленського: Україна стане членом НАТО, коли виграє війну з росією

Дуже дивні слова... І болючі

Президент Джо Байден заявив, що НАТО є в майбутньому України. Україна стане членом НАТО, тільки США мусять переконатися, що вона виграє війну.

Про це він сказав на спільній пресконференції у Вашингтоні за підсумками закритої зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським, інформує «Українська правда».

Президент США наголосив, що дуже пишається, яким потужним і об’єднаним є НАТО: «Безперечно, НАТО є в майбутньому України, ми тільки маємо переконатися, що вони виграють війну. Ми говорили з президентом Зеленським, з лідерами Групи семи у Вільнюсі і підкреслили необхідність довгострокової допомоги Україні. Тому йдемо крок за кроком».

12 грудня, за підсумками закритих переговорів з Президентом України Володимиром Зеленським, президент США Джо Байден заявив, що  не відмовиться від підтримки України, оскільки вона є важливою для всього світу.

Байден наголосив, що у Конгресі є двопартійна підтримка України, тому він готовий піти на компроміс щодо питання фінансування кордону, ажде саме так працює демократія.

Президент США також зазначив, що історія буде жорстко судити, як ми стали на захист свободи, «бо путін не зупиниться». 

Читайте також: Чорна звістка прийшла на Волинь: у боях за Україну загинули ще двоє наших земляків.

Реклама Google

Telegram Channel