Курси НБУ $ 39.92 € 43.31

Одразу дві нагороди: на Волині рідним полеглого Героя вручили його посмертні відзнаки

Герой віддав життя за Україну...

Секретар Прилісненської сільської ради Павло Мельничук, начальник Першого відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП підполковник Геннадій Лічман вручили державні відзнаки мамі Галині Павлівні та брату Анатолію померлого захисника Олега Давидюка з села Старі Червища.

Медаль «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ», відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 2023 року та орден «За мужність» III ступеня (Посмертно), відповідно до Указу Президента України від 18 липня 2023 року №434.

Солдат Давидюк Олег Олександрович 1991 року народження став на захист України від російського окупанта 5 березня 2022 року.

Був снайпером однієї десантно-штурмової бригади. 4 січня 2023 року отримав поранення в Луганській області.

Проходив тривале лікування, на жаль, лікарі не змогли врятувати життя Олегу. Помер захисник 23 квітня 2023 року в одній з лікарень Києва.

Вдома без сина лишилися мама Галина Павлівна та брат Анатолій. На жаль, крім Олега мама вже втратила ще одного сина, нещодавно помер чоловік Олександр.

Про це повідомляє Прилісненська громада.

Висловлюємо щирі співчуття родині Давидюків. Розділяємо той біль та смуток, який лишився в серці Галини Павлівни.

Хай Господь дає сили пережити цю втрату, адже останньою надією, опорою для її лишився єдиний син Толя, заради якого потрібно жити...

Вічна пам'ять Герою!

Більше цікавих і найсвіжіших новин Волині шукайте на нашому телеграм-каналі Volyn Nova.

Читайте також:

Реклама Google

Telegram Channel