Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Чому мовчать волинські єпископи, які потрапили в календар РПЦ?

Російська православна церква видала календар з портретами українських єпископів.

Фото Волинська єпархія.

Чому мовчать волинські єпископи, які потрапили в календар РПЦ?

Пресслужба єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла прокоментувала резонансну новину

Всі ми пам’ятаємо, як ієрархи Української Православної Церкви (так досі в Україні зареєстровано московський патріархат) неодноразово запевняли, що вони нічого спільного не мають із московитами, що їхня церква дуже самостійна і незалежна.

Але ось у москві вийшло чергове офіційне видання – «Патриарший календарь на 2024 год». І тут «чомусь» є всі архієреї цієї структури в Україні… Більше того, митрополита Онуфрія, який очолює УПЦ, як і раніше, записано «постоянным членом Священного Синода» – керівного органу всієї московитської церкви.

Звісно, вже звично, що агресор весь світ засипає фейками. Невже й це брехня? Дивовижно, але не цього разу. Чому? Бо ні «митрополит Киевский і всея Украины Онуфрий», ні «митрополит Владимир-Волынский и Ковельский Владимир», ні «митрополит Волынский и Луцкий Нафанаил», ні «епископ Камень-Каширский Афанасий», ні інші їхні співслужителі офіційно не спростували і, певно, не спростують приналежність до церкви країни-терористки. Адже вони ніколи не оголошували про вихід із МП.

Є ще один аргумент, що цього разу московитський церковний лідер не обманює. В його календарі нема митрополитів Симеона (Шостацького) й Олександра (Драбинка), які раніше були архієреями МП, але дійсно відреклися від окупанта і зараз – у складі єпископату Православної Церкви України.

Священники й миряни парафій, які, живучи в Україні, досі підпорядковуєтесь московитським архієреям! Отямтесь і виходьте з церкви країни, що вбиває нас!

Пресслужба єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

 

 

 

 

[BANNER]]

Telegram Channel