![Чому у Житомирі засудили студентку через шлюб із чоловіком-ухилянтом](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/i/b2/c4ugae-evt6g2jpsk7z4wf73ck2of3mzdxwbb2i.jpeg)
Підозрювана провину визнала та погодилась на співпрацю зі слідством.
Чому у Житомирі засудили студентку через шлюб із чоловіком-ухилянтом
Дівчина провину визнала та розкаялась
У Житомирі до іспитового терміну засудили студентку третього курсу з 1 групою інвалідності. Її визнали винною в укладенні фіктивного шлюбу, щоб вивести чоловіка-ухилянта за кордон.
Про це йдеться у вироку Богунського районного суду міста Житомира, пише ТСН.
За даними суду, дівчина з інвалідністю погодилась на пропозицію своєї знайомої вийти заміж за чоловіка, щоб той міг виїхати за кордон. За це студентці пообіцяли заплатити 1500 доларів.
Дівчина у Житомирі в серпні 2022 року вийшла заміж за чоловіка. У вересні 2022 року студентка отримала 800 доларів, решту їй пообіцяли заплатити після перетину кордону. Тоді ж усіх фігурантів справи затримала поліція.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/lp/e4aje5-0x0-608x198-wfwdsdyy3z45zkdru5p3paigtbijklpp.png)
Підозрювана провину визнала та погодилась на співпрацю зі слідством.
Суд визнав дівчину винною за ч.3 ст.332 КК України та засудив її до 5 років позбавлення волі, замінивши цей термін на 2 роки іспитового.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)