Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Лікарня на Волині отримала 50 мільйонів на облаштування реабілітаційного центру

Втілення проєкту розпочнеться у 2024 році.

Фото: facebook.com.

Лікарня на Волині отримала 50 мільйонів на облаштування реабілітаційного центру

Завдяки співпраці Володимирського ТМО з польськими партнерами вдалося залучити понад 50 мільйонів гривень коштів Європейського Союзу на облаштування реабілітаційного центру у Володимирі

КП «Володимирське ТМО» - переможець конкурсу проєктів транскордонного співробітництва з ЄС.

Про це повідомляє КП «Володимирське ТМО».

Нещодавно у Варшаві пройшов відбір проєктів транскордонного співробітництва у рамках Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027. Серед заявок, котрі комітет погодив для отримання гранту, проєкт «Спільний розвиток реабілітаційних послуг у муніципальних лікарнях у Білостоці та Володимирі».

У межах проєкту, втілення якого розпочнеться у 2024 році, планується придбання новітнього висококласного обладнання, за допомогою якого військовослужбовці зможуть швидше відновлюватись після важких поранень. Роботизований комплекс для відновлення навиків ходьби, роботизовані інтелектуальні системи зі зворотнім звʼязком для реабілітації кінцівок, екзоскелет, системи для мобілізації організму та функціональної реабілітації допомагатимуть одужувати нашим захисникам.

Важливо, що в рамках проєкту передбачена тісна співпраця та обмін досвідом, а також спільні прийоми пацієнтів та навчання зі спеціалістами лікарні у місті Білосток.

Читайте також: У селі Партизанському на Волині застрягла карета швидкої допомоги.

Реклама Google

Telegram Channel