
Військові займалися загально-розвиваючими вправами, настільним тенісом, стрільбою з лука, скандинавською ходьбою та іншими видами активностей.
На Волині 25 військових пройшли фізкультурно-спортивну реабілітацію у таборі
Табір (захід) фізкультурно-спортивної реабілітації осіб з інвалідністю відбувся з 7 по 18 грудня 2023 року у селі Грем'яче Луцького району
У таборі взяли участь 28 учасників, 25 з яких отримати інвалідність під час виконання бойових завдань. Учасниками стали волиняни з міст Луцька, Ковеля, Володимира, Нововолинська, а також Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів.
Про це повідомляє Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт». Волинь.
Кожному учаснику цього заходу було підібрано індивідуальну програму фізкультурно-спортивної реабілітації. Рекомендації щодо основних процедур та навантажень визначав професійний лікар-реабілітолог, який ретельно підбирав програму відповідно до ураження чи порушення здоров'я учасника табору. Обов'язковою була і емоційна реабілітація, тому щодня із захисниками працював психолог.
Також, що є основою такого оздоровлення, військові займалися загально-розвиваючими вправами, настільним тенісом, стрільбою з лука, скандинавською ходьбою та іншими видами активностей.
Захід став можливим за сприяння Волинської обласної військової адміністрації та Волинської обласної ради. Директор Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА Олександр Хвіщук наголосив, що ідеї таких заходів будуть втілюватися і надалі, так як реабілітація для учасників бойових дій стає все більш актуальною.
«Попри те, що цей рік видався надзвичайно складним в плані обмеження фінансових можливостей бюджетів як і обласного, так і місцевого, і, звісно, державного, ми все ж втілили цю ідею в життя. Але ми будемо намагатися зробити все можливе для того, щоб такі заходи відбувалися все частіше і більша кількість учасників бойових дій, тих людей, які безпосередньо на це заслуговують, мали можливість пройти таку фізкультурно-спортивну реабілітацію – отримати весь комплекс послуг, які спрямовані на їх оздоровлення», – сказав Олександр Хвіщук.
В свою чергу, начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт», депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук наголосив, що найкращих у певних видах спорту буде розглянуто як потенційних учасників спортивних змагань: «Ігри воїнів», «Ігри нескорених» та «Паралімпійські ігри».
Читайте також: Лікарня на Волині отримала 50 мільйонів на облаштування реабілітаційного центру.
