Курси НБУ $ 42.27 € 43.13
Як підготуватися до зачаття?

Реклама.

Фото: likie.ua.

Як підготуватися до зачаття?

Здоров'я батьків – це здоров'я їхнього малюка, тому перед майбутньою вагітністю бажано підготуватися і дотриматись хоч якихось, але обов'язкових правил. Для деяких процедура зачаття може зайняти лічені тижні та місяці, а в деяких випадках може знадобитися до півроку і навіть року. Все індивідуально і залежить від фізіологічних особливостей організму.

Перша та головна рекомендація – не використовувати засоби контрацепції за 3 або в ідеалі за 6 місяців до зачаття. Також у майбутньої мами не повинно бути серйозних проблем із нирками, легенями, серцем та судинами. Потрібно провести численні клінічні аналізи та пройти УЗД внутрішніх органів. Можливо, доведеться пропити вітаміни, а для цього відвідайте сайт Likie, щоб знайти все, що потрібно з відповідних категорій. Там є все як для лікування, так і для профілактики хвороб, детальний опис, показання та протипоказання.

Аналізи перед вагітністю

Майбутній мамі потрібно приготуватися та пройти комплексне обстеження:

  • огляд у гінеколога (кольпоскопія шийки матки);
  • аналізи на інфекції;
  • група крові та резус-фактор;
  • дослідження на наявність TORCH-інфекцій;
  • відвідування вузькоспеціалізованих лікарів (ЛОР, гастроентеролог, кардіолог);
  • дослідження крові на гормони;
  • загальний аналіз сечі;
  • загальні клінічні аналізи;
  • крові на ВІЛ, сифіліс та гепатити В та С.

Майбутня мама має змінити свій спосіб життя, адже стреси, недоїдання та не висипання можуть спровокувати гормональний дисбаланс, що в результаті можна зіткнутися з відсутністю овуляції. В організм має надходити належна кількість вітамінів та мікроелементів. Потрібно покращити свій емоційний стан і якомога більше відпочивати.

 

 

 

У багатьох випадках майбутній мамі потрібно пропити вітамінні комплекси, які призначаються лікарями в індивідуальному порядку на основі клінічних аналізів. Найчастіше рекомендується прийом фолієвої кислоти, тобто вітаміну групи В, що дозволить виключити дефекти мозку та хребта у дитини.

Аналізи для майбутнього батька

Насамперед потрібно підготувати організм жінки, а якщо у майбутнього батька немає жодних скарг чи хронічних хвороб, то консультація лікарів йому не потрібна. За наявності постійного статевого життя та відсутності зачаття протягом 3 місяців можна говорити про проблеми у чоловіка.

Він повинен звернутися до лікаря, якщо іноді у нього настає розлад ерекції, є болючі відчуття, пігментація в районі статевих органів і виділення. Практично завжди потрібно зробити спермограму, щоб визначити кількість та якість сперматозоїдів, а також виявити прихований запальний процес.

Реклама Google

Telegram Channel