![Навіщо волинські рятувальники спалили ялинку](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/s/pr/u7purc-4yyvwqfxajtkugu7kolu7bsyv6isoprs.jpg)
Не нехтуйте протипожежними правилами!
Навіщо волинські рятувальники спалили ялинку
Аби застерегти волинян від небезпеки й нагадати, чим може закінчитися нехтування протипожежними правилами, працівники Луцького районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області змоделювали типові небезпечні ситуації під час новорічних свят
Зокрема на спеціальному майданчику продемонстрували, як гасити ялинку, що загорілася. Відтворили також ситуацію, коли увімкнена гірлянда на ялинці зайнялася — учасники експерименту мали нагоду переконатися, що пожежа з ялинки швидко перекидається на меблі й невдовзі вогонь охоплює кімнату.
На майданчику були присутні пожежники, які оперативно загасили полум’я.
Присутнім журналістам рятувальники наголосили про важливість донесення даної інформації людям, щоб кожен з них дотримувався правил пожежної безпеки та знав про наслідки.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/u/7c/5ddd4k-0x0-2048x1365-vero6rvz6vf4mblhebp7omlvo6yil7cu.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)