![У Володимирі завітали у гості до сина загиблого Воїна Віктора Музичука](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/w/2h/7mk5f5-kled4rhzabiyjn2l6ovqq3xkaykq72hw.jpg)
Роман — син загиблого героя Віктора Музичука і секретар Володимирської міської ради Іван Юхимюк.
У Володимирі завітали у гості до сина загиблого Воїна Віктора Музичука
2-ого січня своє 14-ліття відзначав син загиблого Героя Віктора Музичука Роман, учень ліцею № 1
До іменинника додому завітав секретар міської ради Іван Юхимюк.
Пише про це на фейсбук-сторінці Володимирської міської ради.
Секретар побажав хлопцю міцного здоров’я, щоб усі його плани-задуми збувались, щоб пощастило обрати професію до душі, мав задоволення від життя та побільше позитивних емоцій.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/zb/p2gfot-0x0-2048x1365-a3byajnhnaezoyycirtlianmgvjsxzbz.jpg)
Нещодавно, під час пленарного засідання чергової тридцятої сесії Володимирської міської ради, Роману особисто вручили батьків орден «За мужність» ІІІ ступеня – цією відзнакою Героя посмертно відзначили за особисті мужність та героїзм.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/c7/y5xt5t-0x0-2048x1362-id66dqpjl7uexhaxxc6htoteudtbyc7h.jpg)
Віктор Музичук, його тато, у мирному житті працював вихователем та вчителем історії у ліцеї «Центр освіти». Захищати рідну землю від російських окупантів він розпочав у серпні 2022 року. Отримавши повістку, не роздумуючи, став до лав Збройних Сил України. Загинув у віці 45 років унаслідок ворожого обстрілу на Харківщині. Поховали воїна на Алеї слави Федорівського кладовища.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Знову сумні новини: війна забрала життя Героя з Волині Дмитра Павліковського.
У Луцьку 34-річний чоловік під час застілля вбив свого товариша.
У Луцьку під колеса автівки потрапили дві жінки.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)