Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
Волинська митниця поповнила державний бюджет на 31 мільярд гривень

В цілому за рік обсяги оподаткованого імпорту за вагою збільшилися на 59 відсотків.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Волинська митниця поповнила державний бюджет на 31 мільярд гривень

У 2023 році із зони діяльності Волинської митниці до державного бюджету надійшов майже 31 мільярд гривень митних платежів

Порівняно з минулим роком надходження, сплачені українським бізнесом і громадянами, зросли на 74 відсотки або на 13,07 млрд грн. Основними бюджетоформуючими товарами у 2023 році, як і раніше, були імпортовані легкові автомобілі, мінеральні добрива, с/г техніка, машини автоматичного оброблення інформації, продовольство. В цілому за рік обсяги оподаткованого імпорту за вагою збільшилися на 59 відсотків, а їхня вартість у доларовому еквіваленті зросла на 54 відсотки.

Про це повідомляє Волинська митниця.

Аналіз надходжень у щомісячному розрізі (на діаграмі) вказує на чіткий взаємозв'язок між обсягами митних платежів та роботою найбільшого на західному кордоні вантажного автомобільного пункту пропуску «Ягодин-Дорогуськ». Нагадаємо, він був заблокований польськими перевізниками з 6 листопада по 11 грудня, потім на тиждень відновив пропуск ваговозів, а з 18 грудня 2023 року по цей час - далі блокується тими ж перевізниками.

Попри все, керівник Волинської митниці Андрій Чаборай дякує колективу за напружену, але результативну роботу, а українському бізнесу - за стійкість, гнучкість адаптації до надзвичайних ситуацій та співпрацю.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Щоб врятувати маму, 8-річний хлопчик зателефонував до поліції.

У Києві затримали маніяка-вбивцю.

Що відомо про 4 воїнів з Волині, які пройшли пекло російського полону.

Як відбуватиметься освячення води в обласному центрі Волині.

Реклама Google

Telegram Channel