Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
У колишньому районі на Волині наколядували пів мільйона гривень на закупівлю дронів для ЗСУ

Україна колядує для своїх Захисників.

Фото із сайту ukr.net.

У колишньому районі на Волині наколядували пів мільйона гривень на закупівлю дронів для ЗСУ

Беріть приклад із жителів Маневиччини!

Під час різдвяних свят віряни кількох парафій Маневицького деканату пожертвували майже 500 000 грн для закупівлі дронів для наших Збройних сил.

Аматорський хор громади Покрови Пресвятої Богородиці села Серхів (регент Любов Нестерук), два хори парафії Мучениць Віри, Надії, Любові й матері їх Софії селища Маневичі (професійний «Голос душі» – регент Леся Яцук та самодіяльний – регент Любов Тухтарова) славили Христа в Божих домах і ходили з колядками від хати до хати.

Настоятель цих парафій протоієрей Михайло Мельничук розповів інформслужбі єпархії, що православні щедро відгукувалися на їхній спів. Окрім того, вчителі та школярі Маневицького ліцею № 2 зібрали кошти, ждучи колядників.

У ліцеї села Прилісне для цього попередньо провели благодійний ярмарок.

Працівники Маневицької багатопрофільної лікарні теж були не з порожніми руками.

Кілька підприємців пожертвували значні суми. А ще треба сказати велике «дякуємо!» Маневицькому волонтерському центрові (керівник Валентина Кобець-Ковальчук).

Це вже не перший збір на FPV-дрони в цих громадах, каже панотець. А якщо хтось бажає долучитись до акції, може зробити це ще. Картка-ключ до рахунку: 4246001002568107, інформує пресслужба Волинської єпархії ПЦУ.

Читайте також: Легендарний командир Редіс про вчорашній обмін полоненими: «Звільнено нуль «азовців».

Реклама Google

Telegram Channel