
Лікували грип, а виявилася пневмонія.
На Волині жінка померла від пневмонії через недбалість лікарів (Відео)
У Рожищі 68-річна жінка, якій сімейний лікар діагностував грип і відправив лікуватися додому, померла від пневмонії
Родичі звинувачують лікаря у недбалості і хочуть застерегти інших від подібних ситуацій.
Про це йдеться у сюжеті телекомпанії «Аверс»
Справа в тому, що лікарка не діагностувала у 68-річної пацієнтки запалення легень, і не дала направлення у лікарню. Наступного дня хвору з дому забрала швидка і через десять годин вона померла.
Жінка звернулася до сімейного лікаря 3 січня зі скаргами на тяжке дихання і погане самопочуття. Оглянувши її, медик відправила пацієнтку додому. А вже наступного дня хворій стало гірше і родичі викликали швидку. Жінку повезли в реанімацію до лікарні у Рожищі. Через 10 годин, 5 січня, о 4 ранку жінка померла.
Родичі звинувачують лікаря у недбалому ставленні: не був зроблений рентген і відповідні аналізи, через що був втрачений дорогоцінний час на порятунок. Лікарка зізнається, що, дійсно, вона не діагностувала запалення легень, а лікувала грип. Медик переконує, що симптомів пневмонії не було, тому вона не мала підстав давати направлення на рентген.
Родичі наголошують, що при зверненні до лікарів необхідно вимагати повного і професійного обстеження, щоб уникнути подібної ситуації.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: У волинянина виявили небезпечну інфекційну хворобу.
