Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
Перша англомовна книгозбірня на Волині отримала тисячу книг з-за океану (Фото)

У 12 коробках - книги для дітей та дорослих.

Фото: Фейсбук.

Перша англомовна книгозбірня на Волині отримала тисячу книг з-за океану (Фото)

Ковель отримав гарний подарунок з американського міста Шамблі

Американські друзі взялись допомогти з наповненням однієї з бібліотек англомовними книгами. 

Про це розповіли у Ковельській міській раді.

Над цією ініціативою працює школа англійської мови «Євроф’юче» та її керівник Інна Поліщук. Мер Шамблі Браян Мокк цьогоріч оголосив збір такої літератури. І перша тисяча примірників уже надійшли з-за океану.

Цей скарб сьогодні взялись розпаковувати учні школи. У 12 коробках - книги для дітей та дорослих. Для зручності у Шамблі їх класифікували на 6 категорій, позначивши стікерами різного кольору.

Пані Інна розповідає, що їх бібліотека налічувала понад тисячу книг. Вони надійшли з Британії, США, Польщі. Тепер завдяки Шамблі примірників стало удвічі більше. Тож доведеться облаштовувати нові полиці, щоб розставити усе та упорядкувати бібліотечний фонд.

До слова, на Волині це перший такий проєкт, перша англомовна книгозбірня. Її засновники не лише планують і надалі поповнювати запаси новими збірками, але й популяризувати читання. Зокрема, проводити вечори любителів книг, зустрічі з авторами. Торік у них відбулась онлайн-зустріч з дитячою письменницею Аннет Артані.

Міський голова Ігор Чайка каже, дуже добре, що наші американські партнери відгукнулись на таку пропозицію:

«Велике спасибі меру Шамблі Браяну Мокку, усім, хто подарував книги Ковелю. Впевнений, що це допоможе поглибити знання з англійської, хтось полюбить читати, а хтось відшукає нові сенси у цих виданнях».

«Єврофюче» запрошує ковельчан, які прагнуть поглибити свої знання з англійської мови, приходити та обирати собі книги. Їх можна взяти на місяць для домашнього читання.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Бібліотеки Луцької громади поповнилися новими книгами.

Реклама Google

Telegram Channel