Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
У бібліотеках громади на Волині доступна цифрова освіта

Допомагають адаптуватися до сучасних умов цифровізації,зокрема, людям поважного віку.

Волинь-нова

У бібліотеках громади на Волині доступна цифрова освіта

Мешканців Луцької громади запрошують у бібліотеки, де можна безоплатно набути або удосконалити цифрові навички

Такі послуги упродовж 2023 року отримали понад 4 тисячі відвідувачів.

Про це інформує Луцька міська рада.

12 бібліотек-філій комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» діють як хаби цифрової освіти. Тренери з числа бібліотечних працівників, котрі пройшли відповідні курси та постійно підвищують кваліфікаційний рівень, проводять тренінги, індивідуальні та групові заняття з користування платформою «Дія», різними електронними сервісами, навчають захисту персональних даних, безпечної поведінки в мережі Інтернет тощо.

У центральній бібліотеці для дорослих продовжує роботу проєкт «Ваша цифрова бібліотека», створений з метою допомоги мешканцям, зокрема, людям поважного віку, адаптуватися до сучасних умов цифровізації, набути нових знань та навичок у пошуку інформації в інтернеті, навчитися користуватися електронними засобами комунікації, соціальними мережами, послугами онлайн-банкінгу, іншими електронними порталами.

Школа цифрової грамотності «БЕЗМЕЖ» успішно працює у центральній бібліотеці для дітей. На заняттях відвідувачі навчаються спілкуванню у віртуальному світі, набувають впевненості у роботі з комп’ютером чи смартфоном, удосконалюють навики користування електронними сервісами.

Цього року передбачено розширення мережі цифрових хабів у бібліотеках громади, зокрема, створення їх на базі сільських бібліотек для забезпечення доступною цифровою освітою якнайбільшого числа мешканців громади.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Перша англомовна книгозбірня на Волині отримала тисячу книг з-за океану (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel