Курси НБУ $ 40.12 € 43.49
Ексдружина зрадника з Волині Анатолія Тимощука: «Спрацювала підкладена ще у 2007 році Тимощуку повія»

Колишній капітан збірної України продовжує працювати у «Зеніті» з Санкт-Петербурга.

Фото із сайту fc-zenit.ru.

Ексдружина зрадника з Волині Анатолія Тимощука: «Спрацювала підкладена ще у 2007 році Тимощуку повія»

Колишня дружина футболіста Надія Навроцька відреагувала на чутки про те, що він виїхав з росії

Нещодавно американський тренер Денніс Люкен, який працював в Україні, розповів, що Анатолій Тимощук нібито виїхав з росії. А раніше мовчав, бо в росії протестувати – це не найкраща ідея. Згодом ці чутки спростували.

Колишній капітан збірної України продовжує працювати у «Зеніті» з Санкт-Петербурга. Він публічно не засуджував війну росії проти України.

Журналіст NV Назарій Шмігіль ексклюзивно поспілкувався з колишньою дружиною Тимощука Надією Навроцькою, яка зараз із двома доньками живе у Німеччині.

–  То збирався Тимощук втікати з росії чи ні? Що вам відомо?

–  Ну, це ж чутки. Тренер розповідає, бо його щось запитали про Тимощука. А що він знає? Він десь пересікався з Тимощуком і колись, можливо, в розмові питав Анатолія, а чого той не виїжджає? А що Тимощуку відповісти на це запитання? На секундочку уявіть себе на місці Тимощука. Я просто знаю Анатолія вже стільки років – він буде грати жертву. Ось він починає: я бідний, нещасний, ну що ж я буду протестувати? Я ж не зможу протестувати… Він багато чого може понарозказувати, бо Тимощук – це одна патологічна брехня. Я не кажу нічого поганого про цього тренера [Люкена], просто він, напевно, поставив запитання Тимощуку, а той брехні навішав на вуха… Тимощук прекрасно виїжджає на відпочинок. Він прекрасно пересувається світом. В Росії його ніхто не тримає. Умовно не тримає. Але Тимощук не виїде назавжди з росії по декільком причинам. Бо, по-перше, куди йому виїхати? В Європу? Але тут є закони і вже не можна буде жити так, як Тимощук звик і так, як йому хочеться. Включаючи момент, що йому доведеться платити аліменти дітям. А в росії можна сховатися, не платити. По-друге, для чого йому виїжджати? Йому в Росії платять величезну зарплату за незрозумілу роботу. Чому багато платять? Питання логічне. Тому що він потрібен росії… Що він там ще робить? Живе з жінкою старшою за нього і яка має двоє дітей вже повнолітніх. Хлопця, якому більше 20 років, Анатолій відмазує від армії.

Мова йде про рідного сина росіянки Анастасії Клімової, з якою Анатолій наразі у шлюбі, 22-річного Тимофія Клімова. Його можна побачити на фото разом з сестрою Домінікою та дружиною Тимощука Анастасією.

–  росія знала, що буде робити [вести війну] вже дуже давно. І що їй потрібно було зробити? Зібрати максимальну кількість українських лідерів думок і привернути на свою сторону будь-якими методами. Комусь підкласти повію в ліжко. Когось взяти за яйця, когось заманити грошима. Це КГБістські старі методи… Тимощуку показали, як гарно йому буде в Санкт-Петербурзі. Підклали йому там якусь шлюшку, яка почала його тримати за яйця, впливати і капати на його мізки.

Тут уже розмова пішла про нинішню дружину Анатолія Тимощука Анастасію Клімову. Надія Навроцька розуміла, що Анастасія, яка працювала у структурі Зеніта, була в тісних стосунках з Анатолієм ще з 2007 року і з того часу впливала на нього.

–  Якось було питання, чи продовжити із «Зенітом» угоду чи в Казахстан піти. Звичайно, я кажу: який «Зеніт», давай в Казахстан. Він перейшов в Казахстан. Але далі вже з Казахстану в кінці 2016 року він у «Зеніт повертався самостійно. Я не підказувала. Хтось інший вплинув, розумієте? Він мав змогу залишатися в Казахстані працювати. Там дуже добре до нього відносилися, цілували, бо це екгравець «Баварії… Міг би там попрацювати тренером. Там просто більше шансів було б, наприклад, стати головним тренером. Але він вже сам зробив вибір повернутися.

Анатолій Тимощук має у своїй кар'єрі виступи за казахстанський «Кайрат», з яким двічі став віцечемпіоном країни, виграв Кубок і Суперкубок. Будучи гравцем «Кайрата» завершив ігрову кар'єру футболіста у 2017 році та повернувся до росії.

–  Бачите, як вчасно спрацювала підкладена ще в 2007 році повія. Вона йому вже впливала на мізки повним ходом. І він повернувся в Санкт-Петербург. Його ніхто не тримає насильно там. Але йому вже тоді вкладали в голову, що треба якусь нерухомість купити. Бо він так завжди казав мені: давай, тут щось купимо? Я кажу, а воно нам треба? Це ще в 2007 році було. Я ніколи на це не погоджувалась, але я бачила в нього таке бажання купити там якусь нерухомість. Я кажу: це чому? Це край землі для мене. Я розумію, що хтось нам скаже: з Донецька переїхали, з маленького міста у великий Санкт-Петербург. З одного боку так, але з іншого боку це не логічно. Тому що є Україна, ми – українці, прожили все життя в Україні. Ну з'їздили пару років і попрацювали в Пітері. Ну що вже купляти там будинок? Йому хтось вбивав це впродовж нашого шлюбу, коли його заграбастали туди. На мою думку вони збирали оцих наших спікерів. Дивіться, для чого збирали? Скажуть: ось Тимощук, він правильний українець, він любить Україну. А оті - це все нацисти, давайте всіх їх нах*р знищимо. Розумієте? Його протиставлять всім іншим українцям. З нього роблять українця в Росії для своєї публіки і навіть для світової. А далі що відбувається? Потім вони все одно будуть намагатися влазити в Україну. Наступним поколінням з цим жити. Завдання зробити так, щоб вони не могли вже влазити сюди. Українці мають усвідомлювати, що ці всі люди з росії будуть послані сюди назад. Будуть казати, що росіяни вже не такі погані, подивіться, знову повірте їм. Це ж буде через 10−20 років. Вони будуть там розповідати, розумієте, оцю всю херню нашим дітям, які підростуть? Подивіться, вже зовсім інший світ, ми тут несемо мир і щастя. росіяни вже думають на роки вперед. У разі поразки, вони думають наперед.

Анатолій Тимощук став зіркою світового масштабу у донецькому Шахтарі. У 2007 році перейшов у «Зеніт», де відіграв два сезони. Потім став гравцем «Баварії», з якою виграв Лігу чемпіонів у 2013 році. Пізніше знову повернувся у Санкт-Петербург, де проживає на даний момент.

Назарій ШМІГІЛЬ.

Читайте також: Українець Андрій Лунін допоміг «Реалу» розтрощити «Барселону»! (Відео).

Реклама Google

Telegram Channel