Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
У Києві зʼявилась вулиця імені Гліба Бабіча

Фото Європейська солідарність.

У Києві зʼявилась вулиця імені Гліба Бабіча

Київрада на своєму засіданні ухвалила рішення про перейменування однієї з вулиць у Дарницькому районі на вулицю ветерана війни проти російської агресії, співзасновника ГО «Res_Publika. Брати по Зброї», поета і громадського діяча Гліба Бабіча

Про це повідомив депутат з фракції «Європейська Солідарність», офіцер-десантник Олександр Погребиський.

 

 Петро Порошенко відреагував на цю новину у Facebok. «Герої живуть доти, доки памʼять про них зберігається у наших серцях. Сьогодні в Києві зʼявилася вулиця імені Гліба Бабіча. Друже Глібе, ти заслужив на це. Знаю, що там, на небесах, ти посміхаєшся», – написав Порошенко.

 

 «Дякую нашій київській команді «Європейської Солідарності», яка порушила це питання під час засідання Київради. Це найменше, що наша команда може зробити для тебе, друже», – пише пʼятий Президент.

У жовтні минулого року ініціативна група киян запропонувала перейменувати вулицю Канальну на честь Воїна, українського поета, автора пісень, громадського діяча Гліба Бабіча, який загинув на фронті. У додатку «Київ Цифровий» відбулося голосування. 

 

 Гліб Бабіч загинув у липні 2022 року біля Ізюма на Харківщині. До 2019 року був командиром взводу 10-ї ОГШБр. Після 24 лютого 2022 року став бійцем сил ТРО Києва. Написав понад 500 пісень та віршів. 7 пісень на вірші Бабіча виконує гурт Kozak System – «Подай зброю», «Сила і зброя», «Досить сумних пісень», «Свобода наче любов», «Мольфар», «Ті, що тримають небо над Різдвом» та «Не покинь».

Гліб Бабіч втілював в життя багато проєктів допомоги армії, зокрема останній його проєкт зі створення комплексу оптико-електронної розвідки «Локі». Комплекси оптичної розвідки, які спроєктував Гліб Бабіч вздовж лінії фронту, врятували багато життів українських воїнів.

 

 

Реклама Google

Telegram Channel