Курси НБУ $ 39.40 € 42.34
Як тренер «Реала» прокоментував той факт, що вчора українець Лунін пропустив аж 4 голи

Андрій не врятував...

Фото із сайту gettyimages.com.

Перехвалили чи зіврочили Андрія?

18 січня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії між мадридськими командами «Атлетіко» та «Реал». Основний час гри завершився з рахунком 2:2. В екстратаймах «матрацники» забили двічі та вирвали перемогу – 4:2.

Український голкіпер вершкових Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин і відстояв у воротах весь поєдинок, пропустивши 4 голи.

Хоча на 81-й хвилині при рахунку 2:1 у «Атлетіко» був чудовий момент забити, після передачі з флангу Альварто Мората опинився один перед Луніним, але Андрій зробив суперсейв, після чого «Реал» у наступній атаці зрівняв рахунок і перевів гру в овертайм.

Легендарний воротар королівського клубу Ікер Касільяс, який захищав кольори «вершкових» з 1999 по 2015 рік, відзначив відмінну гру Луніна:

«Parada clave, Andrey Lunin», що в перекладі означає: «Ключовий стоп».

Після завершення зустрічі головний тренер «вершкових» Карло Анчелотті провів прес-конференцію, на якій не став відповідати на запитання про гру українця:

«Лунін? Я не хочу фокусуватись на одному гравці. Ми мали діяти краще, коли був нічийний результат», – сказав Карло.

Після завершення зустрічі статистичний портал SofaScore поставив українцеві оцінку в 7.5 балів.

За матч Лунін здійснив 8 сейвів, 1 раз перехопив навіс, 1 раз успішно вийшов на м'яч, віддав 25 точних пасів із 29 (86%), двічі виніс м'яч, 4 рази помилився при довгих передачах.

Показник Андрія у 7.5 балів є другим найкращим серед гравців «Реала» нарівні з Тоні Кроосом. Вище оцінка тільки у Джуда Беллінгема (8.3). Саме Джуд і став найкращим гравцем поєдинку.

Найвищі оцінки у складі «Атлетіко» отримали Хосе Марія Хіменес та Самуель Ліно. В обох по 8.0 балів.

Найгіршим гравцем зустрічі став Вінісіус Жуніор (6.2).