Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Джордж Нечипорук із США чи канадійка Кетрін Ващук зможуть мати український паспорт (Відео)

«Я – українець! I’m Ukrainian».

Фото із сайту president.gov.ua.

Джордж Нечипорук із США чи канадійка Кетрін Ващук зможуть мати український паспорт (Відео)

А ось для Алєсі Микитенко із росії отримати «тризубого» буде зась

Президент Володимир Зеленський повідомив, що 22 січня вносить до парламенту проєкт закону щодо запровадження в Україні множинного громадянства.

«Сьогодні я вношу у Верховну Раду України ключовий законопроєкт, який дасть змогу ухвалити комплексні зміни до законодавства та запровадити інститут множинного громадянства. І дасть змогу мати наше громадянство всім етнічним українцям та їхнім нащадкам із різних країн світу. Звісно, окрім громадян країни-агресора», – заявив Президент України під час привітання з нагоди Дня Соборності.

Президент пояснив, що українці за духом і за походженням мають стати ними і за законом.

Це стосується українців у всіх куточках світу, а також іноземних добровольців, які стали на захист України, і воюють «за свободу України, як за рідну Батьківщину». За словами Зеленського, Україна стане для них такою.

«Усі, хто не забув власного коріння та не дає світу забути про Україну. Всі, у чиїх жилах тече українська кров і в чиїх грудях б’ється вільне серце. Українці за походженням, які давно довели, що є українцями за духом. І після багатьох років очікування вони нарешті мають стати українцями й за паспортом. На законодавчому рівні», − підсумував президент.

Читайте також: У Львові з нагоди Дня Соборності України встановили патріотичний рекорд.

Реклама Google

Telegram Channel