Курси НБУ $ 39.83 € 43.11
Виїхав з рф на Волинь: боєць на псевдо «Лебідь» з перших днів війни боронить Україну

На пана Сергія з Перемогою чекає кохана дружина Вікторія та дві доньки.

Фото: facebook.com.

Виїхав з рф на Волинь: боєць на псевдо «Лебідь» з перших днів війни боронить Україну

Сергій Лебедєв на псевдо «Лебідь» – головний сержант роти вогневої підтримки Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони

Чоловік народився 1975 року в киргизькому місті Бішкек, а за кілька років його сім’я переїхала до тодішньої РРФСР. Після досягнення 18-річного віку юнака мобілізували до російської армії, а невдовзі почалася перша російсько-чеченська війна.

Про це пише 100 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ.

« Мені довелося брати участь у тих подіях – служив у розвідроті 131 (Майкопської) окремої мотострілецької бригади. Хоча ми – хлопці-«строковики» – прекрасно розуміли, що нас змусили зі зброєю в руках прийти не на свою землю» –розповідає Сергій.

Демобілізувавшись 1995 року чоловік відразу виїхав з рф – до волинського міста Ковель, де жили дідусь і бабуся.

«Найменші ілюзії щодо рф у мене остаточно зникли 2014 року, коли росіяни підло анексували український Крим і розпочали війну на Донбасі. Тож 2015 року я мобілізувався до ЗСУ – став до лав 36 бригади морської піхоти. Брав участь в АТО», – розповідає «Лебідь».

У перші ж дні широкомасштабного вторгнення Сергій приєднався до Ковельського батальйону Волинської бригади тероборони.

За виявлену мужність при відбитті ворожих штурмів головний сержант Лебедєв (той випадок, коли військове звання і назва посади збігаються!) відзначений кількома бойовими нагородами. Зокрема, нещодавно Командувач ОСУВ «Хортиця», генерал-полковник Олександр Сирський вручив «Лебедю» нагрудний знак Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест».

На пана Сергія з Перемогою чекає кохана дружина Вікторія та дві доньки – Іванна і Анастасія.

« Думки про рідних людей гріють на війні душу навіть у найскладніші моменти. А впевненості у майбутній Перемозі додає бойовий дух побратимів та порядність наших командирів», – ділиться військовий.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Громада на Волині передала квадрокоптер бійцям 14-ї ОМБр.

Реклама Google

Telegram Channel