Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Луцьк отримав гуманітарну допомогу від першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди

Волинь-нова

Луцьк отримав гуманітарну допомогу від першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди

Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі Луцького міського голови Ігоря Поліщука з віцеконсулом Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Матеушем Маршалеком

Матеуш Маршалек повідомив, що під час свого візиту в Луцьк, пані перша леді запитувала в міського голови, яку допомогу можна надати. На що отримала відповідь, що є потреба в термобілизні та зарядних пристроях.

Інформують на сторінці Луцької міської ради.

«Майже через два місяці, ми лише як посередники, передаємо вам від пані першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди гуманітарну допомогу, придбану урядом Республіки Польща. Також хочу передати Вам особистий лист від неї», – зазначив віцеконсул.

Ігор Поліщук подякував за допомогу та наголосив, що високо цінує підтримку першої леді Польщі. 

«Нам приємно, що її візит відбувся саме в наше місто, а зустріч проходила в особливому місці — Окольному замку. Місці, яке поєднує наше місто з містом- партнером в Польщі. Це спільний проєкт, який ми реалізовували, тому будемо сподіватись, що наше спілкування, співпраця та дружба будуть продовжуватись», – сказав він.

Матеуш Маршалек сказав, що Агата Корнгаузер-Дуда дуже задоволена від свого візиту до Луцька і в неї залишились тільки хороші спогади.

За словами Ігоря Поліщука, отриману допомогу міська рада передасть військовослужбовцям 100-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ та 14-ї окремої механізованої бригади імені Князя Романа Великого.

 

 

 

 Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: Родинам загиблих військових 14 ОМБр вручили нагороди (Фото).

Реклама Google

Telegram Channel