![Луцьк отримав гуманітарну допомогу від першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/y/sx/qqvpjo-akivz5h3cwuecfxmoaswrzuwi6ojrsxy.jpg)
Луцьк отримав гуманітарну допомогу від першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди
Про це стало відомо сьогодні під час зустрічі Луцького міського голови Ігоря Поліщука з віцеконсулом Генерального консульства Республіки Польща в Луцьку Матеушем Маршалеком
Матеуш Маршалек повідомив, що під час свого візиту в Луцьк, пані перша леді запитувала в міського голови, яку допомогу можна надати. На що отримала відповідь, що є потреба в термобілизні та зарядних пристроях.
Інформують на сторінці Луцької міської ради.
«Майже через два місяці, ми лише як посередники, передаємо вам від пані першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди гуманітарну допомогу, придбану урядом Республіки Польща. Також хочу передати Вам особистий лист від неї», – зазначив віцеконсул.
Ігор Поліщук подякував за допомогу та наголосив, що високо цінує підтримку першої леді Польщі.
«Нам приємно, що її візит відбувся саме в наше місто, а зустріч проходила в особливому місці — Окольному замку. Місці, яке поєднує наше місто з містом- партнером в Польщі. Це спільний проєкт, який ми реалізовували, тому будемо сподіватись, що наше спілкування, співпраця та дружба будуть продовжуватись», – сказав він.
Матеуш Маршалек сказав, що Агата Корнгаузер-Дуда дуже задоволена від свого візиту до Луцька і в неї залишились тільки хороші спогади.
За словами Ігоря Поліщука, отриману допомогу міська рада передасть військовослужбовцям 100-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ та 14-ї окремої механізованої бригади імені Князя Романа Великого.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/h/4m/jtkclq-0x0-799x533-mh5ynepbgvokcbwlikhklzoyyffwc4mh.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/n/ie/uc5ji7-0x0-799x533-o6a5olqucwqpc3fdj6ponnrvbuqkfien.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: Родинам загиблих військових 14 ОМБр вручили нагороди (Фото).
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)