Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Що сказав Президент Зеленський про падіння літака Іл-76 в росії (Відео)

«Україна наполягатиме на міжнародному розслідуванні».

Фото із сайту president.gov.ua.

Що сказав Президент Зеленський про падіння літака Іл-76 в росії (Відео)

Вдень 24 січня у Бєлгородській області росії військовий літак Іл-76. Після падіння російського Іл-76 низка російських ЗМІ поширили заяви голови комітету держдуми росії з оброни Андрія Картаполова про те, що в ньому нібито перебували десятки українських військовополонених, яких везли на обмін

Президент України Володимир Зеленський зауважив, що потрібно встановити всі факти та провести розслідування щодо падіння російського літака Іл-76 24 січня.

Президент повідомив, що міністр оборони Рустем Умєров, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, керівник ГУР Кирило Буданов, голова СБУ Василь Малюк та начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала доповіли про ситуацію з літаком та обмін.  

«Потрібно встановити всі чіткі факти. Настільки, наскільки це можливо, враховуючи, що падіння літака сталося на російській території – поза нашим контролем.

«Факти» – це головне слово зараз. Заслухав Головкома та Генштаб щодо застосування Повітряних сил. ГУР займається зʼясуванням долі всіх полонених. Служба безпеки України розслідує всі обставини.

І я дав доручення міністру закордонних справ України поінформувати партнерів щодо наявних даних в України. Наша держава буде наполягати на міжнародному розслідуванні».

Володимир Зеленський відзначив, що росіяни «росіяни граються із життями українських полонених, із почуттями рідних та з емоціями нашого суспільства».

Читайте також: Чорна звістка прийшла на Волинь: у бою з окупантами полягли двоє наших земляків.

Реклама Google

Telegram Channel