Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Із зимової Тиси прикордонники витягли ухилянта з Рівненщини

Прикордонники застерігають усіх, хто має бажання незаконно перетнути кордон, не наражати себе на небезпеку.

Фото: Радіо Трек.

Із зимової Тиси прикордонники витягли ухилянта з Рівненщини

Чоловік сам викликав рятувальників

Вчора вранці прикордонники відділу «Вилок» Мукачівського загону виявили у річці Тиса людину, яка потребувала допомоги.  

Про це розповідає Радіо Трек.

Мокрому та знесиленому, який не мав вже сил самостійно вибратися з води, прикордонники допомогли вийти на берег та доставили у підрозділ, де дали змогу зігрітись та напоїли гарячим чаєм. 

З'ясувалося, що чоловік з Рівненщини. Також 28-річний «дайвер» розповів, що приїхав на Закарпаття, аби через Тису потрапити в Угорщину. Однак не врахував, що річка є досить небезпечною і що тут можна загинути.  

Чоловік сам проклав  маршрут за допомогою навігаційного додатка, навіть одягнув гідрокостюм, але про безнадійність початої справи здогадався уже на перших хвилинах занурення у воду. Стрімка течія швидко підхопила чоловіка і понесла у невідомому напрямку. 

 Холодна вода та важкий від намокання одяг сковували його рухи. Хоч якось контролювати свої дії він вже не міг. На щастя, течією його винесло до берега, чоловік вхопився за гілля, проте самотужки вибратися з крижаної річки відчайдухові не вдалося. Все, що він зміг, це увімкнути телефон та покликати на допомогу рятувальні служби. 

Прикордонники застерігають усіх, хто має бажання незаконно перетнути кордон, не наражати себе на небезпеку та не вірити шахраям, які запевняють, що зможуть забезпечити безпечний перетин кордону річкою або гірським високогір’ям. 

Читайте також: «На Волині сиділи за ґратами й видурювали кошти у рідні полонених».

Реклама Google
 

 

 

Telegram Channel