Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
Як на Волині з нуля облаштовує життя молодь з Донецька

Амбітні друзі Ілля та Микита прагнули навчатися, пізнавати нове і найголовніше – не боялися труднощів.

Фото: Фейсбук.

Як на Волині з нуля облаштовує життя молодь з Донецька

Днями у селі Тростянець Ківерцівської громади голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко та міський голова Ківерцівської ОТГ Олександр Ковальчук вручили ключі від 21 квартири для постійного місця проживання сім’ям, які постраждали від війни та знайшли прихисток на Волині.

Серед них і переселенці з Донецької області: Микита Парнов, Ілля та Єлизавета Челпанови, з якими фахівці Ківерцівського управління Луцької філії Волинського ОЦЗ познайомилися під час інформаційної кампанії «Робота для ВПО: Ти потрібен». Її мета – допомогти внутрішньо переміщеним особам інтегруватись у нові громади та професійно реалізуватися.

Про це розповідають у Волинському обласному центрі зайнятості.

Перед молоддю, як і перед тисячами інших людей, котрі почали облаштовувати своє життя практично з нуля, постало питання роботи. Однак в цьому випадку процес працевлаштування не затягнувся, адже амбітні друзі прагнули навчатися, пізнавати нове і найголовніше – не боялися труднощів. Незабаром у співпраці зі службою зайнятості їх працевлаштували до готельно-ресторанного комплексу у селі Тростянець. Більше того, роботодавець надав молоді тимчасовий прихисток.

Згодом керівник Ківерцівського управління звернулася до міського голови, аби допомогти молодим людям із постійним житлом. Як результат – днями волиняни отримали ключі від двох квартир, де оселяться.

«Добре, що є такі організації, які займаються питанням працевлаштування, наданням житла і справді допомагають. Обов’язково порадимо друзям та знайомим», –

поділилися своїми думками Ілля та Микита.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: 19-річний форвард із Луцька став гравцем футбольного клубу з Англії.

Реклама Google

Telegram Channel