Фото ілюстративне.
Скільки кредитів на житло отримали волиняни онлайн
Загалом, майже 7 тисяч українських родин вже скористалися такою урядовою ініціативою.
Нагадаємо, що «єОселя» – це програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України. У її рамках волиняни отримали 341 кредит на суму 450 мільйонів гривень.
Про це повідомили у Волинській ОВА.
Разом з тим, найчастіше кредити оформляли жителі міста Київ (1222), Київської (1915), Львівської (367), Рівненської (367), та Вінницької (356) областей.
Державна програма доступної іпотеки «єОселя» стартувала у жовтні 2022 року. На початку вона передбачала можливість взяти іпотечний кредит під пільгові 3% річних для чотирьох категорій громадян – військовослужбовців та силовиків, медиків, педагогів та науковців.
Пізніше, з серпня 2023 року, дія програми була розширена на низку інших категорій українців, яким доступна іпотека під 7%.
Із січня 2024 року за програмою пільгової іпотеки «єОселя» українці можуть купити не тільки квартири, а й приватні будинки, таунхауси і дуплекси. Для цього житлу має бути не більш як 3 роки.
Заявки на участь у програмі «єОселя» приймають на порталі та в застосунку «Дія».
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.