Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
В Україні будують завод із виробництва Bayraktar

Генеральний директор турецької компанії Baykar Халук Байрактар пообіцяв інвестувати в українське виробництво 100 мільйонів доларів США.

Фотоколаж із сайту 24tv.ua.

В Україні будують завод із виробництва Bayraktar

Ці «пташки» допомогли нам у перші місяці російського вторгнення

Генеральний директор турецької компанії Baykar Халук Байрактар офіційно підтвердив, що під Києвом уже будується завод із виробництва безпілотників Bayraktar відповідно до досягнутої між двома державами домовленості.

Про це інформує «Європейська правда» з посиланням на інтерв’ю Байрактара виданню Reuters у кулуарах Всесвітньої виставки озброєнь в Ер-Ріяді

За словами Байрактара, завод із виробництва турецьких дронів в Україні вже будується, і для завершення будівництва «нам потрібно близько 12 місяців», після чого компанія планує перейти до встановлення обладнання й організаційної структури.

«Завод в Україні великий, ми плануємо працевлаштувати близько 500 людей», – сказав він.

Гендиректор Baykar зазначив, що завод вироблятиме близько 120 безпілотників на рік, але сказав, що їхня конкретна модель – TB2 чи TB3 – поки не обрана.

Відповідаючи на питання про те, чи загрожує планам Baykar повномасштабна війна в Україні, Халук Байрактар сказав, що плани «цілковито рухаються вперед» і «ніщо» не може їх зупинити.

«Українська правда» нагадує, що турецька компанія Baykar отримала від влади ліцензійні дозволи на виробництво Bayraktar TB2 та Akıncı в Україні у червні 2023 року. Наступного місяця почалось будівництво заводу.

Ексміністр оборони Олексій Резніков раніше говорив, що безпілотники, які вироблятимуться на заводі в Україні, будуть обладнувати двигунами українського виробництва. Також мають створити навчальний центр для підготовки фахівців з управління Bayraktar різних категорій.

У 2019 році Baykar заснувала в Україні ТОВ «Авіа Венчурс» з метою відкрити два заводи в Україні. 

Генеральний директор турецької компанії Baykar Халук Байрактар на Форумі оборонних індустрій в Києві повідомив, що інвестує в українське виробництво 100 мільйонів доларів США.

Читайте також: На Волині перевізника притягнуть до відповідальності за хамську поведінку водія.

Реклама Google

Telegram Channel