Курси НБУ $ 39.43 € 42.75
У Луцьку проходить чемпіонат України з пара стрільби з лука

За чемпіонство України змагаються близько 30 спортсменів з шести областей.

Фото: facebook.com.

У Луцьку проходить чемпіонат України з пара стрільби з лука

Цьогоріч за чемпіонство України змагаються близько 30 спортсемнів з шести областей: Черкаська, Житомирська, Рівненська, Івано-Франківська, Львівська, Волинська та м. Київ

Подібні змагання на території Волині проводяться вже вчетверте.

Про це повідомляє Центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Волинську область представляють вихованці Волинської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для осіб з інвалідністю Сергій Цуман, Віктор Дудюк та Микола Чабанчук.

До слова, Віктор Дудюк та Микола Чабанчук у грудні 2023 року брали участь у відбіркових етапах на змагання Повітряних Сил США.

Учасник від Волинської області Віктор Дудюк розповів, що стрільбою з лука почав займатися рік тому, щоб пройти реабілітацію - у 2022 чоловік отримав осколкове поранення.

«Стрільбою з лука я почав займатися для реабілітації. Але згодом я зацікавився цим видом спорту і зараз продовжую тренуватися. Щоб розвиватися більш професійно, звісно, потрібно більше часу. По суті, це вже мої треті змагання, якщо враховувати відбір на змагання Повітряних Сил США», - ділиться досвідом Віктор Дудюк.

Ще одним яскравим прикладом незламності є учасники, які стріляють, натягуючи тятиву зубами. На цьому чемпіонаті України їх троє. Одним з них є представник міста Києва Володимир Товкис - ветеран Національної гвардії України, призер та чемпіон Ігор нескорених-2023 у Німеччині. У 2019 році чоловік отримав кульове снайперське поранення в голову, і дивом вижив. Після лікування він долучився до ветеранського спорту задля реабілітації.

«Займатися саме стрільбою з лука я почав десь рік тому. Але для мене головна мета тут - спілкування. Стрільба з лука допомагає розвантажитися психологічно - ти маєш бути сконцентрованим, ні про що не думати. Також це фізичне відновлення, зараз я стріляю зубами, але хочу спробувати все ж залучити другу руку і потрохи її розробляти», - розповідає Володимир Товкис.

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel