![Земельний дерибан: замість представництва Єврокомісії у центрі Києва буде бізнес депутата з ОПЗЖ](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/l/sq/rss4nh-6wmq23upwhatrpzhnjrbqd76wb6hpsql.jpg)
Під час сесії Київради у четвер, 8 лютого фракція «ЄС» залишила сесійну залу на знак протесту проти земельного дерибану.
Земельний дерибан: замість представництва Єврокомісії у центрі Києва буде бізнес депутата з ОПЗЖ
Депутатка Київради з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Пташник вимагає відповіді від київської влади, чи ухвалене рішення про виділення землі у центрі столиці представнику ОПЗЖ піде на користь громаді міста
Як відомо, під час сесії Київради у четвер, 8 лютого фракція «ЄС» залишила сесійну залу на знак протесту проти земельного дерибану. Тим часом депутати з інших фракцій проголосували за низку земельних питань, які визначили як невідкладні. Одну з ділянок у чамому центрі міста виділили для підприємства скандального депутата, обраного від ОПЗЖ, інформує eurosolidarity.
![Вікторія Пташник.](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/z/2u/4gjxlq-0x0-1030x438-jc3kgxpyk3nq42pqpmq43fukdiuig2uz.jpg)
«Нагадаю, спочатку ми воювали за заборону представникам ОПЗЖ займати посади в комісіях. Далі адвоката Медведчука намагались призначити заступником голови комісії з культури. І от, маємо нову історію. Минулого четверга Київрада проголосувала за передачу в оренду на 10 років землі на вул. Круглоуніверситетській (центр Києва) компанії іншого депутата від ОПЗЖ пана Кравця (в Київраді відзначився тим, що просував російську вакцину Супутник V)», – пише Пташник.
«Цікаво, що раніше у відповідних будівлях на цій ділянці мало розміщуватись представництво Єврокомісії в Україні. Але, мабуть, там привабливіше буде розмістити бізнес ОПЗЖ. Невже немає бажаючих орендувати землю в центрі Києва (ціна питання 1 млн грн на рік, це орієнтовно 2000 євро на місяць», – дивується Пташник.
«Площа – 0,1672 га. Адреса – Круглоуніверситетська, 10. А як вважаєте ви, таке рішення відповідає інтересом громади м. Києва? Цікаво, що за нього голосували представники всіх фракцій, за винятком «ЄС». Бо «Європейська Солідарність» виступає за очищення рад від ОПЗЖ, і тому передавати їм землю в центрі столиці якось не комільфо. А запитайте ще своїх депутатів, чому вони голосували «за»?, – закликала депутатка киян.
Вікторія Пташник також повідомила, що направила відповідне депутатське звернення про необхідність перевірити це рішення на відповідність інтересам громади Києва.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/7/kl/o5mxn2-0x0-593x1024-dkxskwa2b2qpypirfshebavv2n6pxkl7.jpg)
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)