Курси НБУ $ 39.92 € 43.31
У громаді на Волині молодь братиме участь в управлінських процесах

Стартував молодіжний проєкт «Імпульс».

Фото: facebook.com.

У громаді на Волині молодь братиме участь в управлінських процесах

13 лютого у Володимир-Волинській міській територіальній громаді стартував молодіжний проєкт «Імпульс»

Він спрямований на активізацію молодіжної роботи, підготовку молоді до участі у суспільному житті та громадській діяльності.

Про це повідомляє Володимирська міська рада.

Відбулась презентація проєкту за участі менторів, представників молодіжної спільноти громади та працівників виконавчого комітету Володимирської міської ради. Крім того, на першій зустрічі представники проєкту вивчили потреби молоді та здійснили оцінку запитів, щоб надалі сформувати чіткі та дієві рекомендації з подолання конкретних викликів, які виникають у молодіжній політиці.

«Імпульс» створить можливості для більш ґрунтовної роботи з молоддю, що допоможе розкрити її потенціал та якісно інтегрувати її в життя громади. Адже без відкритості та енергії молодих людей неможливо побудувати прогресивне, справедливе та динамічне суспільство.

Роботу проєкту спрямовано на те, щоб забезпечити активну участь молоді в управлінських процесах та зробити їхні голоси якомога гучнішими.

Одним із пріоритетів програми є проходження базового тренінгу «Молодіжний Працівник», який відбудеться у м. Луцьк 21-23 лютого 2024 року.

Зареєструватися можна за посиланням https://forms.gle/8apQAkYS9f4ub8FB7.

Захід проводився ГО «Асоціація молодіжних працівників України» в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник» і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримці американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel