Курси НБУ $ 39.67 € 43.08
Посмертну нагороду полеглого Героя з Волині вручили дружині та дітям

Вручаючи Подяку Маневицького селищного голови мамі Олександрі Матвіївні, Володимир Черчик подякував за те, що виховала Героя.

Фото: Фейсбук.

Посмертну нагороду полеглого Героя з Волині вручили дружині та дітям

Захисника України Василя Леонідовича Клепанчука, уродженця села Цміни Маневицької громади, посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

14 лютого секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик і начальник Першого відділу Камінь-Каширського районного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, підполковник Геннадій Лічман  державну нагороду полеглого Героя вручили дружині та дітям.

Про це повідомляють у Маневицькій селищній раді.

Василь Клепанчук, житель села Цміни, серед тих, хто віддав за Україну найдорожче – своє життя, що обірвалося внаслідок ворожого обстрілу 21 березня 2023 року на території Луганської області.

Вручаючи Подяку Маневицького селищного голови мамі Олександрі Матвіївні, Володимир Черчик подякував за те, що виховала Героя, в загибель якого неможливо повірити до цих пір.

Директор ОЗЗСО «Цмінівський ліцей» Олександр Мурашко закликав присутніх завжди пам’ятати безсмертний подвиг Героя, який є гідним прикладом для наслідування.

Жодна військова відзнака і людська шана не повернуть згорьованій родині сина, чоловіка, батька. Але ця нагорода дуже важлива для сім’ї - це приклад мужності для дітей, пам'ять про найріднішу, світлу, добру та чуйну людину.

Світла пам'ять Василю та усім загиблим за Україну!

 

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Реклама Google

Telegram Channel