![На українсько-білоруському кордоні розпочали роботи з будівництва фортифікаційних споруд](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/n/kb/uuhdu3-pzhe7dd4fun4ha77sfcy5v2j6w55kkbn.jpg)
Для Волині передбачене фінансування цих робіт у сумі майже 1,5 млрд грн.
На українсько-білоруському кордоні розпочали роботи з будівництва фортифікаційних споруд
Начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко з робочою поїздкою проінспектував українсько-білоруський кордон
«Продовжуємо укріплювати кордон. Сьогодні у рамках робочої поїздки проінспектував початок робіт з будівництва фортифікаційних споруд на українсько-білоруському кордоні. Зокрема, підрядними організаціями вже розпочато підготовчі будівельні роботи, які невдовзі наберуть обертів».
Про це Юрій Погуляйко повідомив на сторінці у Фейсбуці.
Нагадаємо, постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року №1415 «Деякі питання підвищення обороноздатності держави на період воєнного стану в Україні» обласним військовим адміністраціям доручено забезпечити будівництво фортифікаційних споруд. Згідно з розпорядженням про фінансування цих робіт, для Волині передбачене фінансування у сумі майже 1,5 млрд грн.
Позаяк кошти ще не надійшли, з обласного бюджету департаменту інфраструктури облдержадміністрації уже спрямовано 2,5 млн грн на виготовлення проєктно-кошторисної документації з будівництва фортифікаційних споруд та оплату окремих робіт, які нині вже тривають.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/e/hw/fsa567-0x0-1280x960-r4zjewrbndasnzncdqi732urxuv3bhwe.jpg)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/p/wl/vxfjy4-0x0-1280x720-6bjze55sya6hhwkiesw3gs5eya3j6wlp.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)