Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Порошенко: «Перешкоджають їхати за кордон – їду до наших військових»

Усе для фронту, все для Перемоги!

Фото із сайту eurosolidarity.org.

Порошенко: «Перешкоджають їхати за кордон – їду до наших військових»

Лідер «Європейської Солідарності» сьогодні передав артилеристам та десантникам чергову партію техніки

47-ма окрема артбригада отримала 3 вантажівки DAF YA, 2 прально-душових комплекси, 10 зарядних станцій Bluetti, 60 тактичних активних навушників, 5 DJI Mavic 3PRO. Бійцям 47-го десантно-штурмового полку передали 2 пересувні авторемонтних майстерні. Військовим також привезли хімічні грілки.

Зарядні станції – це було термінове замовлення, яке треба було закрити за два дні, кажуть волонтери ГО «Справа Громад». І ось воно вже у бригаді.

«За два дні ми мали встигнути, оплатити, привезти. Зарядні станції – це те, чого дуже потребують наші воїни», – показує Порошенко.

«Зарядні станції – це те, чого дуже потребують наші воїни». Фото із сайту eurosolidarity.org.
«Зарядні станції – це те, чого дуже потребують наші воїни». Фото із сайту eurosolidarity.org.

 «Активні навушники для наших артилеристів – дуже круті речі, які рятують їх від контузії. Ми їх купили більше тисячі штук і там, де воїни потребують, ми передаємо бригаді. Ну і вже традиційні «очі» для артилерії, наші Мавіки», – зазначає Петро Порошенко.

На фронті зараз критична нестача снарядів, нагадав п’ятий Президент. «Тих, яких ми чекали від наших партнерів США. Вчора Палата представників пішла на двотижневий відпочинок, не ухваливши рішення про передачу нам боєприпасів, фінансування на 60 млрд. Перший раз я мав з ними вести переговори у Вашингтоні. Внаслідок блокування була зірвана моя зустріч у Вашингтоні в Міжнародному демократичному союзі із 40 представниками Республіканської партії в Конгресі. Вчора була зірвана моя зустріч з республіканцями-конгресменами у Мюнхені», – обурився Порошенко.

Фото із сайту eurosolidarity.org.
На передову приїхали не з порожніми руками. Фото із сайту eurosolidarity.org.

 «Емоційна дипломатія, яка проходила в 2022 році, у 2024-му не проходить. А кожна година відтермінування постачання боєприпасів – це життя десятків українських військовослужбовців і цивільних. Коли ми говоримо про єдність – це означає єдність навколо Збройних Сил. Влади, опозиції не існує, коли треба допомагати армії. Ми всі це маємо робити разом. Не намагаючись займатися політиканством, перетягувати на себе ковдру, переслідувати журналістів, слідкувати за лідером опозиції або перешкоджати міжнародній діяльності», – переконаний Петро Порошенко.

Фото із сайту eurosolidarity.org.

«Тримайтеся козаки!». Фото із сайту eurosolidarity.org.

 П’ятий Президент, якого влада не випустила на Мюнхенську конференцію нібито через «небезпеку для життя», говорить – поряд з українськими захисниками почувається значно безпечніше, ніж у Києві.

«Якщо Офіс і Банкова вважає, що для мене дуже «небезпечно, смертельно небезпечно» бути за кордоном – можу наголосити: серед українських військових під Авдіївкою, під Мар’їнкою, біля Бахмуту, у Слов’янську, Краматорську, Покровську, Селідовому я відчуваю себе набагато безпечніше», – говорить Петро Порошенко.

Читайте також: Народний депутат вніс велику заставу за священнослужителя мп, який називав воїнів-«азовців» «упирями».

Telegram Channel