Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Віола фон Крамон: заборона для Порошенка брати участь в Мюнхенській конференції – це «нездоровий процес»

Віола фон Крамон.

Фото 1tv.ge.

Віола фон Крамон: заборона для Порошенка брати участь в Мюнхенській конференції – це «нездоровий процес»

Депутатка Європарламенту з Німеччини Віола фон Крамон-Таубадель вважає, що блокування міжнародної діяльності пʼятого Президента Порошенка та депутатів з демократичної опозиції є нездоровим процесом, який свідчить про централізацію влади в Україні

Про це вона сказала у коментарі журналістам «Прямого» каналу в Мюнхені.

«Я б хотіла підкреслити, що Україна є демократичною державою. Зараз існує ризик все більшої централізації влади. І ті процеси, які ми бачимо протягом останніх тижнів і місяців, не є здоровими ні для країни, ні для нас у Європейському Союзі. Ми маємо бачити, що права парламентарів, ті речі, які необхідні для захисту демократичних стандартів у парламентській системі вільного суспільства не порушуються», – зазначає фон Крамон.

«А це означає, що кожен член українського парламенту має право виконувати свої обовʼязки. І я б хотіла звернутися до української влади, до всіх чиновників із проханням підтримувати це право для всіх моїх колег – і зі «Слуги народу», і з інших фракцій, зокрема, опозиційних, і звісно пʼятого Президента України», – переконана євродепутатка.

Також євро депутат Міхаель Галер виступив проти того, аби українським нардепам обмежували поїздки за кордон. На думку євродепутата, спільна участь Володимира Зеленського і Петра Порошенка в Мюнхенській безпековій конференції мала б сильніший ефект і аж ніяк не применшила б роль чинного президента України.

Telegram Channel