Курси НБУ $ 39.57 € 42.16
Суд виніс вирок волинському прикордоннику, якого затримали на хабарі

Чоловіку суд призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 51 тис. грн з позбавленням права обіймати посади на три роки.

Фото ілюстративне / facebook.com.

Суд виніс вирок волинському прикордоннику, якого затримали на хабарі

Обвинувачений взяв у чоловіка призовного віку 6000 доларів за сприяння у виїзді до Польщі через пункт пропуску «Устилуг-Зосин»

За скоєне прикордонник позбавлений права обіймати посаду на три роки й зобов’язаний заплатити 51 тис. грн штрафу.

Про це пише ZAXID.NET.

Як вказано у вироку суду від 14 лютого, на початку вересня 2022 року до колеги обвинуваченого майстер-сержанта звернувся давній знайомий, який хотів з’ясувати правила перетину кордону. Під час розмови останній зазначив, що за 500 доларів готовий внести його дані у систему «Шлях», а за 10 тис. доларів – допоможе виїхати без будь-яких юридичних підстав на це.

«Обурений зухвалістю працівника ДПСУ, (громадянин – ред.) звернувся до правоохоронних органів та повідомив про обставини бесіди», – йдеться в повідомленні.

Співпрацюючи з правоохоронцями, чоловік знову звернувся до прикордонника і сказав, що готовий заплатити йому гроші за допомогу у перетині кордону. Наступної зустрічі вони домовилися, що прикордонник внесе його у систему «Шлях», а знайомий за це заплатить 6000 доларів. Тоді майстер-сержант долучив до справи обвинуваченого Сергія К. Вони внесли дані чоловіка в програму, як водія вантажівки. Зрештою, організували для нього незаконний виїзд за кордон, за що отримали обіцяну суму.

Відомо, що обвинувачений Сергій К. – уродженець села Щитинь Любешівського району Волинської області, не судимий, одружений, має двох неповнолітніх дітей, є інвалідом ІІ групи.

Головуючий суддя Василь Подолюк призначив покарання Сергію К. у вигляді штрафу в розмірі 51 тис. грн з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах, установах та організаціях будь-якої форми власності на три роки.

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Telegram Channel