Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У Росії спалахнув скандал через реальні втрати окупантів в Авдіївці

Смерть ворогам!

Фото ТСН.

У Росії спалахнув скандал через реальні втрати окупантів в Авдіївці

У РФ правду, як відомо, не просто не люблять – її панічно бояться

Російський військовий Андрій «Мурз» Морозов опублікував реальні цифри загиблих окупантів в Авдіївці. Він заявив, що армія РФ втратила там за 4 місяці більше, ніж за 10 років в Афганістані. Чесні слова розлютили пропагандистів, тож вони вони зажадали, щоб його посадити.

Про це пише журналіст Денис Казанський.

За повідомленням Морозова, безповоротні втрати РФ в Авдіївці становлять понад 16 000 людей. Його пост процитували ледь не усі українські ЗМІ. Правда неабияк обурила російських пропагандистів, внаслідок чого в них почалася справжня істерика. Так, ведучі каналу Соловйов LIVE Юлія Вітязева та Армен Гаспарян присвятили російському військовому ефір тривалістю пів години. Вони звинуватили Морозова в тому, що він зрадник і шкідник, тож його місце – у в'язниці.

«Ви розумієте, що це шкідництво?, – почала волати Вітязева. «Він розуміє, що за часи палко улюбленого товариша Сталіна та генерал-полковника Абакумова його приставили б до стінки за один такий пост?», – істерично вигукнув Гаспарян. 

Як пояснює журналіст, лють росіян цілком зрозуміла. Так, ця правда обнуляє всю їхню брехню та пропаганду, яку вони роками озвучують у своїх ефірах. Вони дуже переживають, що вона потрапить до західних ЗМІ, а це означає, що вся їхня «невтомна праця» за кремлівські гроші – марна. Пропагандисти усвідомлюють власну безпорадність.

«Як би вони не старалися, але у 21 столітті просто неможливо ігнорувати й повністю заборонити певну небажану інформацію, вона все одно просочуватиметься в ефір, це неминуче», – каже журналіст.

Кремлівські пропагандисти дуже бояться, що у РФ популярність війни знизиться і вона може закінчитися. Вони сидять у студіях і отримують величезні зарплати.

«Їм вигідно, щоб «мясорубка» не закінчувалася, їм вигідно приховувати непривабливі факти, їм вигідно не рахувати втрати», – наголосив журналіст.

А російські військові щодня йдуть помирати за цих комічних й водночас жахливих чудовиськ. Тому Казанський закликає солдатів РФ усвідомити це й припинити брати участь у злочинній війні, на яку їх відправляє Путін та його придворна обслуга.

Telegram Channel