![12 військовослужбовців з Нововолинської громади посмертно вшанували відзнаками «Князівський хрест Героя «Навіки в строю»](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/r/j7/a5e3w7-31x-1-786x524-jezecp3cxvnrratoasmesxtlxr25cj7r.jpg)
Вічна шана Героям!
12 військовослужбовців з Нововолинської громади посмертно вшанували відзнаками «Князівський хрест Героя «Навіки в строю»
Днями у Луцьку родинам загиблих воїнів вручили понад сто відзнак
Посмертною нагородою славетної 14-ї князівської бригади імені князя Романа Великого вшановують побратимів, які поклали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Про це повідомляє Нововолинська міська рада.
З Нововолинської громади посмертно відзначили: Олексія Мітяйкіна, Віктора Горлачука, Євгена Анталовці, Андрія Млинара, Олександра Агафонова, Костянтина Нєдєлкова, Олександра Тарасенко, Сергія Сеня, Богдана Білоконя, Оксану Горпініч, Сергія Трохимовича, Володимира Органістого.
Щоб вручити «Князівський хрест Героя «Навіки в строю» рідним загиблих до Луцька з-під Куп’янська прибув заступник командира 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого з морально-психологічного забезпечення, підполковник Василь Лапчук.
Рідних полеглих нововолинців супроводжувала до Луцька директор Нововолинського центру соціальних служб Юлія Янюк.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/t/74/rjx7ba-0x0-1280x958-a6wbyvd6mdrltkju4bocfxl2pgjog74t.jpg)
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Volyn Nova.
Читайте також: На Волині відбувся всеукраїнський турнір з футзалу, присвячений Героям Небесної Сотні.
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)