Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
У рівненському ліцеї звільнили вчительку за порушення педагогічної етики (Відео)

У Рівному вчителька обзивала школярів.

Фото: rivne1.tv.

У рівненському ліцеї звільнили вчительку за порушення педагогічної етики (Відео)

Інцидент стався у 18 ліцеї

Почалося з того, що учні знайшли у їжі їдальні нитку та опублікували відповідне відео у соцмережі. Це побачили педагоги та вирішили провести виховну бесіду – із криками та відвертими образами. Та за іронією долі, це зафільмували школярі й знову ж таки опублікували у соцмережі. 

Та не лише працівники ліцею побачили це відео. Оперативно зреагувало й управління освіти, які з комісією приїхали до навчального закладу, аби провести службове розслідування.

Натомість зі слів директорки у піці була не ковбаса, а м'ясо. Підприємиця, яка займається приготуванням їжі для школярів шокована даною ситуацією.

Щодо жінки, яка потрапила у відео, то за словами директорки ліцею – це вчителька польської мови та класна керівниця авторів першого відео із ниткою. А ще тітка одного із цих школярів.

Після інциденту з неприпустимою поведінкою вчителя щодо учня у ліцеї №18 Управлінням освіти терміново були вжиті заходи для недопущення подібних випадків у цьому навчальному закладі в майбутньому.

На місце відразу виїхала комісія управління освіти для проведення службового розслідування. Було взято пояснення у директора закладу, заступника директора з навчально-виховної роботи.

Управління освіти Рівного вважає стиль спілкування вчителя з учнями, відображеного на відео, неприпустимим. Це свідчить про порушення вчителем педагогічної етики, приниження гідності дитини. За цим фактом вчителя відсьогодні, тобто від 22 лютого 2024 року, звільнено з займаної посади.

У закладі триває службове розслідування щодо надання послуг з організації харчування приватним підприємцем.

Враховуючи виявлені недоліки, уже оголошено догани директору закладу та заступнику директора з навчально-виховної роботи, відповідальної за організацію харчування у закладі.

Крім того, Управлінням освіти направлено лист-клопотання до Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області щодо залучення їх спеціалістів до перевірки .

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Volyn Nova.

Читайте також: У лісі знайшли одяг зниклої студентки з Волині.

Telegram Channel